Blog

 • Avrupa Yakası Antika Eşya Alımı
  Avrupa Yakası Antika Eşya Alımı yapan konumların ilk sırasında yer alan, antika eşyalara yüksek fiyatlar veren SÖZ ANTİK firması sizlere bir telefon kadar yakın. Hemen arayarak ürünlerinizin değerini anında öğrenin.
 • Antika Yağlı Boya Tablo Alan Yerler
  Antika Yağlı Boya Tablo Alan Yerler ile ilgili yapılan aramalarda Türkiye´nin her yerinden elinizde bulunan antika değeri olan yağlı boya tablolarını yüksek ödemeler ile satın almaktayız.
 • İstanbul Antika Tablo Satışı
  İstanbul Antika Tablo Satışı yapan firmaları aradığınızda hemen SÖZ ANTİK magazasını ziyaret edebilir veya web sitesinde bulunan bazı TABLO ürünlerini inceleyebilirsiniz.
 • İstanbul Antika Tablo Alımı Yapan Yerler
  İstanbul Antika Tablo Alımı Yapan Yerler arasında bulunan firmamızı hemen arayabilir ve elinizdeki ürünlerin değerinde satışını firmamız üzerinden yaptırabilirsiniz.
 • Eski Tablo Alan Yerler
  Eski Tablo Alan Yerler arasında yer alan SÖZ ANTİK firması, eski, antika değerini olduğunu düşündüğünüz tüm nadide, ender bulunabilen ve iyi durumda olan eserlere taliptir.
 • Antika Tablo Ekspertiz Hizmeti
  Antika Tablo Ekspertiz Hizmeti alabilmek için Söz Antik firmamızı hemen arayabilir ve firma eksperlerimizden elinizdeki ürünlerin incelenme taleplerinizi oluşturabilirsiniz.
 • Antika Tablo Alım Satımı
  Antika Tablo Alım Satımı yapılan Söz Antik´in kurumsal web sitesinde sizler için satışa sunulan bir çok tablo modelini görebilir ve firmamızdan dilerseniz elinizdeki antika tablolar için fiyat alabilirsiniz.
 • El Yazması Kuranı Kerim Alan Yerler
  El Yazması Kuranı Kerim Alan Yerler arasında bulunan SÖZ ANTİK firmasını arayarak en iyi fiyatları alabilirsiniz. Detaylar için içeriğimizi inceleyin.
 • Antika El Yazma Eser Ekspertizi
  Antika El Yazma Eser Ekspertizi mi arıyorsunuz? Şansılsınız. Şehrimizin en iyi ekspertizleri Söz Antik bünyesinde sizlere ulaşabilmekte ve tüm talepleriniz için destek olabilmektedir.
 • İstanbul Antika Alan Yerler
  İstanbul Antika Alan Yerler ile ilgili yaptığınız arama motorundaki listelemelerde karşınıza çıkan SÖZ ANTİK firması Nişantaşı - Teşvikiye mevkiinde sizlerden gelen talepleri beklemektedir.
 • Antika Değer Öğrenme
  Antika Değer Öğrenme ile ilgili bilgileri almak, elinizde bulunan ürünlerin gerçek piyasa değerini öğrenmek ve daha fazlası için SÖZ ANTİK firmasını hemen arayabilirsiniz.
 • Antika Osmanlı Hat Yazısı Ekspertizi
  Antika Osmanlı Hat Yazısı Ekspertizi hizmetini alabilmek için Söz Antik firmasının incelediğiniz kurumsal web sayfasında bulunan numaralarını arayabilir ve aynı gün ürünlerin değerini öğrenebilirsiniz.
 • Antika Hat Sanatı Ekspertizi
  Antika Hat Sanatı Ekspertizi hizmeti Söz Antik uzmanları tarafından sizlere başarılı ve net bir şekilde sunulabilen, alanında uzman eksperler tarafından verilen bir hizmet olarak sağlanmaktadır.
 • Antika Mobilya Ekspertizi
  Antika Mobilya Ekspertizi olarak sizlere nerede olursanız olun, elinizde bulunan antika değeri olduğunu düşündüğünüz her nevi mobilyanın değerini, geçmişini ve diğer detaylarını sunan özel bir ekibimiz ile ulaşıyoruz.
 • Osmanlı Antika Ürün Ekspertizi
  Osmanlı Antika Ürün Ekspertizi hizmeti Söz Antik tarafından Türkiye´nin her yerinde sizlere verilebilen bir hizmettir. Eksperlerimiz Osmanlı dönemina ait ürünlerinin en ince ayrıntısına kadar hakim ve uzman kişilerdir.
 • Beşiktaş Antika Alanlar
  Beşiktaş Antika Alanlar için Söz Antik firması sizlerin hizmetindedir. Antika ürünleri yüksek fiyatlar ile alan, ödemeleri nakit olarak yapan antikacı bölgenizde sizlerin hizmetinde olarak maddi anlamda sizlere yarar sağlamaktadır.
 • Beşiktaş Antika Alan Yerler
  Beşiktaş´ta Antika Alan Yerler ile ilgili yaptığınız aramanızda karşınıza çıkan SÖZ ANTİK firmamızı arayarak elinizde bulunan antika değeri bulunan özel eşyaları firmamıza değerinde satabilirsiniz.
 • Beşiktaş Antika Eşya Alım Satım
  Beşiktaş´ta Antika Eşya Alım Satım işleriniz için SÖZ ANTİK firmasını hemen arayabilirsiniz. Firmamız İstanbul ilindeki tüm eski değeri olan ürünleri değerinde alır ve bünyesindeki ürünleri sizlere sunar.
 • Nişantaşı Antika Eşya Alım Satım
  Nişantaşı Antika Eşya Alım Satım faaliyetlerinde bulunan SÖZ ANTİK firmasını arayabilir ve alanında uzman kadromuzdan antika değeri bulunan her türlü eşya için en iyi fiyatları alabilirsiniz.
 • Nişantaşı Antika Alan Yerler
  Sinoplu Şehit Cemal Sok. No14:/5 Nişantaşı / Şişli / İstanbul adresinde yer alan firmamız Nişantaşı ve çevresinde satmak istediğinin antikaları, değerinde satabileceğiniz tek yerdir.
 • İstanbul Antikacılar
  İstanbul Antikacılarına ulaşmak, İstanbul ilinde yer alan antika mağazalarındaki ürünleri incelemek ve satışını yapmak istediğiniz objeleri satmak için Söz Antik en doğru yer..!


Antika ürünleri satışı yapan firma mı arıyorsunuz? İstanbul Nişantaşı´nda bulunan Söz Antik firması sizler için ülkemizde bulabileceğiniz en nadide eserleri bünyesinde barındırmakta ve web sitesi aracılığı ile sizlere sunmaktadır. Bir çok ürünü mağazamızda bizzat yerinde inceleyebilir ve dilediğiniz ürün için fiyat teklifini hemen firma müşteri temsilcilerimizden alabilirsiniz.

Antika ürünler değerli eşyalardır. Eski dönemlerden günümüze dek uzanan her eşya antika sayılmaz, antika olup olmadığını anlayabilmeniz için elinizdeki eşyalara uzman kişiler tarafından ekspertiz hizmeti vermek gerekir. Söz Antik firmasının alanında uzman, bilgili ve hemen her konuya hakim eksperleri sayesinde elinizde bulunan ürünlerin değerini anında öğrenebilir ve satmak istediğiniz ürünlerin tamamını nakit ödemeler ile firmamıza satabilirsiniz. Geçmişten günümüze dek gelen, bir çok duyguyu, bir çok anıyı beraberinde getiren antika ürünleri satışı için bizi arayabilirsiniz.

ANTİKA NEDİR?

Eski dönemlerden kalan, tarihi bir değeri olan veyahut nadir bulunan bir eser, eşyaya denilmektedir. İtalyanca´dan günümüze gelen bir kelimedir. Osmanlı zamanlarında antika kelimesi yerine GARİNBAHA TUHAF TEFARİK tabiri kullanılmaktaydı. Bu tabir " pahası ağır, az bulunur, hoşa giden mümtaz eşya" anlamına gelmekteydi 19. yüzyıl itibari ile antika kelimesi dilimizde kullanılmaya başlayarak bugünkü günümüze dek gelmiştir. Google aramalarında antika kelimesi bugün gün içerisinde yüzbinlerce kez aranmaktadır. Bu denli meraklısı bulunan, bukadar geçmişe önem verilen bir grup içerisinde yer alan Söz Antik olarak sizlere en değerli, en nadide ve seçkin eserleri sunuyoruz.

ELİNİZDEKİ ÜRÜNÜN ANTİKA DEĞERİ VAR MI?

En çok merak edilen, en fazla arama yapılan bu sorudur. Sektörümüzde en merak edilen konulardan birisi de günümüze dek uzanan eski ürünlerin, eşyaların bir değeri olup olmadığıdır. Elinizdeki ürünün değerli olabilmesi için geçmişin bazı detaylarını, nüanslarını barındırması gerekir, 100 seneye kadar yakın olan ürünlerin, nadir olanları, iyi durumda olanları değerinin artmasına neden olacaktır. Yakın zamanda yapılan eserler, ürünler sanat özelliği taşıyor ise antika olarak değerlendirilebilir.

Elinizdeki ürünün antika olup olmadığını merak ediyorsanız hemen Söz Antik firmasının kurumsal web sitesinde yer alan WhatsApp hattı üzerinden görsellerini gönderebilir ve ürün ile ilgili bilgileri ücretsiz olarak bu hat üzerinde ekspertizlerimizden alabilirsiniz.

Antika eserlerin ülke içerisinden dışarıya çıkması yasaktır, bir çok devlet kendi sınırlarında yer alan eserlerin ülke dışına çıkarılmasını yasaklamıştır. Antika ürünlerin sergilenebilmesi için devletler müzeler kurmuştur. Dünya´nın en nadide, en saygın antika koleksiyonerlerinin yer aldığı ülkemizde bir çok ürün firmamızın web sitesinde yer almaktadır. Sizlerin de elinde bulunduğu eserlerin satışını yapabileceğiniz bir firma olduğumuzu bilmenizi isteriz. Firmamız antika eserlerin toplandığı, satın alındığı ve aynı zamanda satışının yapıldığı merkezinde sizleri ağırlamaktan onur duyacaktır.

Antika eserler yapılmış olduğu dönemler ile anılır. Örnek verecek olursak ingiliz antika ürünleri Kral George dönemi veya Kraliçe Victoria dönemi olarak adlandırılır. Ya da Fransız ürün ve eseri olan bir antika XV. Luis dönemi, Napolyon dönemi olarak adlandırılmaktadır.

Söz Antik olarak her türlü objenin, ürünün antika ekspertizini yapıyoruz.  Daha fazla bilgi ve detay için hemen firmamızın web sitesinde yer alan numaralarımızı arayın.

 

Bize Ulaşın
 • Sinoplu Şehit Cemal Sok. No14:/5 Nişantaşı / Şişli / İstanbul
 • T 0541 594 58 80
 • W 0535 568 22 71
 • E info@sozantik.com

Ne Aramıştınız ?